Hakkımızda


1995 yılında İstanbul Bağcılar’da çalışma hayatına başlayan Şirketimiz 2016 yılında daha iyi hizmet verebilmek amacıyla ile Esenyurt;ta 4.000 m2 yeni tesislerinde üretime başlamış olup bu sektörün bütün ihtiyaçlarını karşılayacak makine, teçhizat ve deneyimli personelle kaliteli ve zamanında iş teslim parolasıyla yola çıkmıştır.

Plastik Ambalaj üretiminde lider firmalara ve iç piyasaya Poşet imalatı üreten BAYRAMOĞLU AMBALAJ PLASTİK ‘ın iç pazarda saygın bir ismi ve kuvvetli işbirlikleri bulunmaktadır. Ülkedeki birçok partneriyle ve Rakipleri ile sağlam ilişkilere sahip olan firmanın, Satış grafiği her gecen yıl daha da yükselmektedir.

BAYRAMOĞLU AMBALAJ PLASTİK, İşletmenin tüm birimlerinde kalite anlayışının gelişmesine ve sistem yaklaşımının çalışanlar tarafından benimsenmesine yardımcı olması amacıyla tüm hazırlıklarını tamamlamıştır.

BAYRAMOĞLU AMBALAJ PLASTİK yönetim sistemi performansını, müşteri memnuniyeti, ihtiyaçları ve beklentileri ile ilgili bilgileri gözlemleyerek ve veri toplayarak değerlendirmektedir. Bu bilgi ve verilerin elde edilmesi ve kullanımı için gerekli yöntemleri de belirlemiştir.

Firma Dahilindeki tüm bölümler Politikamıza Misyon ve Belirlediğimiz Vizyonumuza Destek vermek, Yönetim Hedeflerine ulaşmak ve Yönetim Sisteminin sürekliliğini sağlamak için gayret göstermekle yükümlüdürler.

Her çalışan işletmenin tüm proseslerini geliştirmekte sorumludur. Işleyen tüm süreçlerin berlilenmiş yöntemlerin tatbiki ile uygulanması ve geliştirilmesi tüm çalışanların ortak çabaları ile oluşacaktır.

BAYRAMOĞLU AMBALAJ PLASTİK olarak belirlediğimiz politikamız ve bunları destekleyen hedeflerine ulaşmayı; kurmuş olduğumuz Yönetim Sisteminin işleyişini, sürekliliğini ve gelişmesini standartlara ve firmamızın yapısına uygun olarak sağlayacağımızı ve bunlar için gerekli olan kaynakları ayıracağımızı taahhüt ediyoruz.

Bu Web sitesinin herhangi bir bölümünde Yönetim Temsilcisi’nden başkası revizyon, değişiklik ve iptal işlemlerini uygulayamaz. Yönetim Temsilcisi tarafından yılda 2 kez incelenir.

Bu web sitesi gizlilik dereceli değildir, ancak hiçbir bölümü BAYRAMOĞLU AMBALAJ PLASTİK Yönetim Temsilcisi yazılı izni olmadan, yazılıp çoğaltılamaz, 3. şahıslara verilemez .

TOP